Powrót

Długopis metalowy z końcówką do ekranów dotykowych

Długopis metalowy z końcówką do ekranów dotykowych

Metalowy prosty długopis w kolorze białym. Wykonany z najwyższej jakości dobranych do tego celu składników.

Metalowy prosty długopis w kolorze białym. Wykonany z najwyższej jakości dobranych do tego celu składników. Dzięki temu jest on niezwykle wytrzymały. Chromowane dodatki mają znaczący wpływ na wygląd co znacznie poprawiaja i uatrakcyjnia jego wygląd. W miejscu trzymania materiał został nacięty – dodatkowe stalowe prążki dzięki czemu trzymając ten długopis w ręku nie ślizga się i idealnie układa się do potrzeb piszącego. Mechanizm obrotowy sprawia, że duży wkład umieszczony we wnętrzu będzie zabezpieczony wtedy, gdy go nie potrzebujesz. Na końcu długopisu zamontowano element gumowy który idealnie nadaje się do sterowania ekranów dotykowych tabletów czy smartphonów. Dzięki zastosowaniu odpowiednich składników element ten nie pozostawia smug, rys na ekranie i jest bardzo trwały. Funkcjonalny klips umożliwia szybkie mocowanie w kieszeni czy notesie, ułatwiając przenoszenie długopisu z miejsca na miejsce. Duży wymienny wkład koloru niebieskiego umożliwiający rysowanie linii do 1500 m. Istnieje możliwość naniesienia logotypu pod klipsem.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 10418
Znakowanie: L1 (grawer na długopisach)
Materiał: metal
Wymiary: 12,8 x ø0,9
Cena netto:
3.14zł

Kolory tego produktu

Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041803 zobacz
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041804 zobacz
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041805 zobacz
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041809 zobacz
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041806 zobacz
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041803 2.55 Produkt niedostępny
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041804 2.55 Produkt niedostępny
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041805 2.55 Produkt niedostępny
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041809 2.55 Produkt niedostępny
Długopis metalowy do ekranów dotykowych ma 1041806 2.55 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Długopisy reklamowe jako świetny nośnik reklamy firmy

Długopisy reklamowe to gadżety, które sprawdzają się doskonale jako podstawa do nanoszenia różnorodnych treści. Wśród dostępnych rozwiązań szczególnym zainteresowaniem cieszą się długopisy z logo, jednak równie chętnie wybierane są długopisy z innym, dowolnym nadrukiem, na przykład hasłem reklamowym, podziękowaniami za współpracę czy danymi kontaktowymi.

Długopisy reklamowe to produkty, których ostatecznie używać można praktycznie codziennie. Są stosunkowo tanie, uniwersalne i niezwykle przydatne nie tylko w pracy, lecz również w domu. Przede wszystkim jednak zwiększają rozpoznawalność i przyzwyczajają do marki. Długopisy z logo nieustannie przypominają użytkownikowi skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Dlatego też, materiały piśmiennicze cieszą się sporym zainteresowaniem i inwestuje w nie wiele firm. Długopisy reklamowe to świetny pomysł na prezent czy niezobowiązujący podarunek nie tylko dla pracowników czy partnerów biznesowych, lecz także dla klientów.

Biznes Druk - długopisy z logo lub innym dowolnym nadrukiem

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można różnorodne długopisy reklamowe, na powierzchni których wykonać możemy znakowanie, uzyskując w efekcie długopis z logo lub długopis z innym nadrukiem. Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy długopisy reklamowe w wielu kolorach, kształtach i wykończeniach, co przekłada się na dużą elastyczność wyboru. Oferujemy materiały piśmiennicze najwyższej jakości, wykonane z solidnych materiałów, trwałe i odporne. A oprócz tego, zapewniamy estetyczne i dokładne wykonanie nadruku, które z powodzeniem służyć będzie Państwa marce przez długi czas.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą długopisów reklamowych. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.Zapoznaj się także z ofertą naszych długopisów!

Zapraszamy do współpracy!