Powrót

Ołówek z gumką

Ołówek z gumką

Drewniany ołówek z gumką do mazania, zatemperowany. Logotyp można umieścić bezpośrednio na produkcie.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 10393
Znakowanie: T1 (tampodruk), L2 (grawer laserowy)
Materiał: drewno
Wymiary: 19,1 x ø0,5
Cena netto:
0.43zł

Kolory tego produktu

Ołówek z gumką ma 1039301 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039303 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039304 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039305 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039307 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039309 zobacz
Ołówek z gumką ma 1039301 0.35 Produkt niedostępny
Ołówek z gumką ma 1039303 0.35 Produkt niedostępny
Ołówek z gumką ma 1039304 0.35 Produkt niedostępny
Ołówek z gumką ma 1039305 0.35 Produkt niedostępny
Ołówek z gumką ma 1039307 0.35 Produkt niedostępny
Ołówek z gumką ma 1039309 0.35 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Długopisy reklamowe jako świetny nośnik reklamy firmy

Długopisy reklamowe to gadżety, które sprawdzają się doskonale jako podstawa do nanoszenia różnorodnych treści. Wśród dostępnych rozwiązań szczególnym zainteresowaniem cieszą się długopisy z logo, jednak równie chętnie wybierane są długopisy z innym, dowolnym nadrukiem, na przykład hasłem reklamowym, podziękowaniami za współpracę czy danymi kontaktowymi.

Długopisy reklamowe to produkty, których ostatecznie używać można praktycznie codziennie. Są stosunkowo tanie, uniwersalne i niezwykle przydatne nie tylko w pracy, lecz również w domu. Przede wszystkim jednak zwiększają rozpoznawalność i przyzwyczajają do marki. Długopisy z logo nieustannie przypominają użytkownikowi skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Dlatego też, materiały piśmiennicze cieszą się sporym zainteresowaniem i inwestuje w nie wiele firm. Długopisy reklamowe to świetny pomysł na prezent czy niezobowiązujący podarunek nie tylko dla pracowników czy partnerów biznesowych, lecz także dla klientów.

Biznes Druk - długopisy z logo lub innym dowolnym nadrukiem

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można różnorodne długopisy reklamowe, na powierzchni których wykonać możemy znakowanie, uzyskując w efekcie długopis z logo lub długopis z innym nadrukiem. Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy długopisy reklamowe w wielu kolorach, kształtach i wykończeniach, co przekłada się na dużą elastyczność wyboru. Oferujemy materiały piśmiennicze najwyższej jakości, wykonane z solidnych materiałów, trwałe i odporne. A oprócz tego, zapewniamy estetyczne i dokładne wykonanie nadruku, które z powodzeniem służyć będzie Państwa marce przez długi czas.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą długopisów reklamowych. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.Zapoznaj się także z ofertą naszych długopisów!

Zapraszamy do współpracy!