Powrót

Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis

Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis

Elegancki zestaw piśmienniczy składający się z długopisu i automatycznego ołówka. Całość zamknięta w eleganckim pudełku w kolorze czarnym.

Elegancki zestaw piśmienniczy składający się z długopisu i automatycznego ołówka. Całość zamknięta w eleganckim pudełku w kolorze czarnym.Metalowy długopis i ołówek w kolorze białym z dodatkami stali chromowanej wykonane z najwyższej jakości komponentów które zapewniają ich niezwykłą wytrzymałość jak również elegancki, stylowy wygląd. Oba posiadają klipsy umożliwiające szybkie mocowanie w kieszeni czy notesie, ułatwiając przenoszenie z miejsca na miejsce. Zastosowane mechanizmy sprężynowe w przyciskach umożliwiają w łatwy i zarazem wygodny sposób zabezpieczenie bądź wysunięcie części piszącej.Istnieje możliwość naniesienia grafiki na artykułach piśmienniczych co jeszcze bardziej uatrakcyjni wygląd całego zestawu.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 13330
Znakowanie: T4 (tampodruk/sitodruk), L2 (grawer laserowy)
Materiał: metal
Wymiary: 17,5 x 5,7 x 2,2
Cena netto:
8.60zł

Kolory tego produktu

Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333003 zobacz
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333005 zobacz
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333004 zobacz
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333006 zobacz
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333003 6.99 Produkt niedostępny
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333005 6.99 Produkt niedostępny
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333004 6.99 Produkt niedostępny
Zestaw piśmienniczy ołówek i długopis ma 1333006 6.99 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Długopisy reklamowe jako świetny nośnik reklamy firmy

Długopisy reklamowe to gadżety, które sprawdzają się doskonale jako podstawa do nanoszenia różnorodnych treści. Wśród dostępnych rozwiązań szczególnym zainteresowaniem cieszą się długopisy z logo, jednak równie chętnie wybierane są długopisy z innym, dowolnym nadrukiem, na przykład hasłem reklamowym, podziękowaniami za współpracę czy danymi kontaktowymi.

Długopisy reklamowe to produkty, których ostatecznie używać można praktycznie codziennie. Są stosunkowo tanie, uniwersalne i niezwykle przydatne nie tylko w pracy, lecz również w domu. Przede wszystkim jednak zwiększają rozpoznawalność i przyzwyczajają do marki. Długopisy z logo nieustannie przypominają użytkownikowi skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Dlatego też, materiały piśmiennicze cieszą się sporym zainteresowaniem i inwestuje w nie wiele firm. Długopisy reklamowe to świetny pomysł na prezent czy niezobowiązujący podarunek nie tylko dla pracowników czy partnerów biznesowych, lecz także dla klientów.

Biznes Druk - długopisy z logo lub innym dowolnym nadrukiem

W asortymencie naszego sklepu znaleźć można różnorodne długopisy reklamowe, na powierzchni których wykonać możemy znakowanie, uzyskując w efekcie długopis z logo lub długopis z innym nadrukiem. Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy długopisy reklamowe w wielu kolorach, kształtach i wykończeniach, co przekłada się na dużą elastyczność wyboru. Oferujemy materiały piśmiennicze najwyższej jakości, wykonane z solidnych materiałów, trwałe i odporne. A oprócz tego, zapewniamy estetyczne i dokładne wykonanie nadruku, które z powodzeniem służyć będzie Państwa marce przez długi czas.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą długopisów reklamowych. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich potrzebnych informacji i pomożemy w wyborze najlepszego rozwiązania.Zapoznaj się także z ofertą naszych długopisów!

Zapraszamy do współpracy!