Powrót

Parasol automatyczny

Parasol automatyczny

Praktyczny i trwały parasol automatyczny w kolorze granatowym. Zastosowana wysokiej jakości automatyka sprawia, że rozkładanie jest szybkie i bezproblemowe.

Praktyczny i trwały parasol automatyczny w kolorze granatowym. Zastosowana wysokiej jakości automatyka sprawia, że rozkładanie jest szybkie i bezproblemowe. Dzięki zastosowaniu 8 ramion wykonanych z niezwykle wytrzymałego materiału (cały stelaż wykonany z aluminium) oraz średnicy 106 cm i zastosowanej tkaniny odpornej na działanie warunków atmosferycznych pozwala on uchronić się nie tylko przed ulewnym deszczem, ale i przed wiatrem oraz słońcem. Zaokrąglony uchwyt w kształcie litery L został wykonany ze specjalnego tworzywa dzięki czemu dobrze układa się w dłoni, jest stabilny, przyjemny w dotyku. Parasol jest bardzo lekki.Istnieje możliwość naniesienia grafiki/ loga za pomocą sitodruku co sprawi, że parasol stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 47447
Znakowanie: TC (transfer cyfrowy do 35 cm2), S2 (sitodruk)
Materiał: Poliester, Nylon, Plastik, Metal
Wymiary: ø 105
Cena netto:
57.80zł

Kolory tego produktu

Parasol automatyczny ma 4744703 zobacz
Parasol automatyczny ma 4744705 zobacz
Parasol automatyczny ma 4744744 zobacz
Parasol automatyczny ma 4744703 46.99 Produkt niedostępny
Parasol automatyczny ma 4744705 46.99 Produkt niedostępny
Parasol automatyczny ma 4744744 46.99 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Parasole reklamowe - jeden ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki

Parasole reklamowe to funkcjonalny gadżet i jednocześnie narzędzie służące do przekazu marketingowego. Parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji czy targów. To także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Wśród firm chcących pozytywnie zbudować wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność marki szczególnym zainteresowaniem cieszą się parasolki z logo. Takie parasole reklamowe podczas użytkowania przypominają skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Równie chętnie wybierane są również parasole z nadrukiem, często niepowtarzalnym i oryginalnym, dzięki czemu są produktem niezwykle pożądanym.

Biznes Druk - parasolki z logo lub innym nadrukiem

W przygotowanej przez nas ofercie parasoli reklamowych znaleźć można rozwiązania automatyczne i manualne. To produkty niezwykle komfortowe i wygodne w użytkowaniu, skutecznie chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem swoich użytkowników. Na powierzchni proponowanych parasoli reklamowych wykonujemy precyzyjne i estetyczne znakowanie, uzyskując w efekcie parasolki z logo lub parasole z innym nadrukiem, które skutecznie zwracają uwagę na markę.

Proponowane parasole reklamowe wyróżniają się szczególnie jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. Powstały przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, dlatego z powodzeniem służą swoim użytkownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą parasoli reklamowych. Wszystkich zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy naszych produktów, takich jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.