Powrót

Parasol automatyczny, 100 cm

Parasol automatyczny, 100 cm

Praktyczny i trwały parasol automatyczny dwukolorowy: górna część ciemnozielona a spodnia szara. Zastosowana wysokiej jakości automatyka sprawia, że rozkładanie jest szybkie i bezproblemowe.

Praktyczny i trwały parasol automatyczny dwukolorowy: górna część ciemnozielona a spodnia szara. Zastosowana wysokiej jakości automatyka sprawia, że rozkładanie jest szybkie i bezproblemowe. Dzięki zastosowaniu 8 ramion wykonanych z niezwykle wytrzymałego materiału oraz średnicy 100 cm i zastosowanej tkaniny z filtrem UV odpornej na działanie warunków atmosferycznych pozwala on uchronić się nie tylko przed ulewnym deszczem, ale i przed wiatrem oraz słońcem. Miękki zaokrąglony uchwyt został wykonany ze specjalnego tworzywa dzięki czemu dobrze układa się w dłoni, jest stabilny, przyjemny w dotyku. Parasol jest bardzo lekkiIstnieje możliwość naniesienia grafiki/ loga za pomocą sitodruku co sprawi, że parasol stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 45202
Znakowanie: TC (transfer cyfrowy do 35 cm2), S2 (sitodruk)
Materiał: Poliester, Nylon, Plastik, Metal
Wymiary: ø 108
Cena netto:
44.27zł

Kolory tego produktu

Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520203 zobacz
Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520244 zobacz
Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520299 zobacz
Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520203 35.99 Produkt niedostępny
Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520244 35.99 Produkt niedostępny
Parasol automatyczny z filtrem UV 100 cm ma 4520299 35.99 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Parasole reklamowe - jeden ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki

Parasole reklamowe to funkcjonalny gadżet i jednocześnie narzędzie służące do przekazu marketingowego. Parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji czy targów. To także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Wśród firm chcących pozytywnie zbudować wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność marki szczególnym zainteresowaniem cieszą się parasolki z logo. Takie parasole reklamowe podczas użytkowania przypominają skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Równie chętnie wybierane są również parasole z nadrukiem, często niepowtarzalnym i oryginalnym, dzięki czemu są produktem niezwykle pożądanym.

Biznes Druk - parasolki z logo lub innym nadrukiem

W przygotowanej przez nas ofercie parasoli reklamowych znaleźć można rozwiązania automatyczne i manualne. To produkty niezwykle komfortowe i wygodne w użytkowaniu, skutecznie chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem swoich użytkowników. Na powierzchni proponowanych parasoli reklamowych wykonujemy precyzyjne i estetyczne znakowanie, uzyskując w efekcie parasolki z logo lub parasole z innym nadrukiem, które skutecznie zwracają uwagę na markę.

Proponowane parasole reklamowe wyróżniają się szczególnie jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. Powstały przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, dlatego z powodzeniem służą swoim użytkownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą parasoli reklamowych. Wszystkich zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy naszych produktów, takich jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.