Powrót

Parasol manualny

Parasol manualny

Parasol manualny. Trzon i pręty wyprodukowano specjalną techniką, aby zapobiegać łamaniu się parasola.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 45187
Znakowanie: TC (transfer cyfrowy do 35 cm2), S2 (sitodruk)
Materiał: Poliester, Nylon, Plastik, Metal
Wymiary: ø 133
Cena netto:
56.57zł

Kolory tego produktu

Parasol manualny XXL ma 4518703 zobacz
Parasol manualny XXL ma 4518707 zobacz
Parasol manualny XXL ma 4518744 zobacz
Parasol manualny XXL ma 4518799 zobacz
Parasol manualny XXL ma 4518703 45.99 Produkt niedostępny
Parasol manualny XXL ma 4518707 45.99 Produkt niedostępny
Parasol manualny XXL ma 4518744 45.99 Produkt niedostępny
Parasol manualny XXL ma 4518799 45.99 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Parasole reklamowe - jeden ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki

Parasole reklamowe to funkcjonalny gadżet i jednocześnie narzędzie służące do przekazu marketingowego. Parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji czy targów. To także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Wśród firm chcących pozytywnie zbudować wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność marki szczególnym zainteresowaniem cieszą się parasolki z logo. Takie parasole reklamowe podczas użytkowania przypominają skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Równie chętnie wybierane są również parasole z nadrukiem, często niepowtarzalnym i oryginalnym, dzięki czemu są produktem niezwykle pożądanym.

Biznes Druk - parasolki z logo lub innym nadrukiem

W przygotowanej przez nas ofercie parasoli reklamowych znaleźć można rozwiązania automatyczne i manualne. To produkty niezwykle komfortowe i wygodne w użytkowaniu, skutecznie chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem swoich użytkowników. Na powierzchni proponowanych parasoli reklamowych wykonujemy precyzyjne i estetyczne znakowanie, uzyskując w efekcie parasolki z logo lub parasole z innym nadrukiem, które skutecznie zwracają uwagę na markę.

Proponowane parasole reklamowe wyróżniają się szczególnie jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. Powstały przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, dlatego z powodzeniem służą swoim użytkownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą parasoli reklamowych. Wszystkich zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy naszych produktów, takich jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.