Powrót

Parasol składany odwrotnie 120 cm

Parasol składany odwrotnie 120 cm

Praktyczny i trwały parasol składany odwrotnie w kolorze czarno - szarym. Dzięki zastosowanemu ręcznemu składaniu i rozkładaniu w pełni kontrolujesz ten proces. Ponadto odwrotne składanie umożliwia wygodne wsiadanie i wysiadanie z pojazdu nawet przy silnych opadach.

Praktyczny i trwały parasol składany odwrotnie w kolorze czarno - szarym. Dzięki zastosowanemu ręcznemu składaniu i rozkładaniu w pełni kontrolujesz ten proces. Ponadto odwrotne składanie umożliwia wygodne wsiadanie i wysiadanie z pojazdu nawet przy silnych opadach.W parasolu zastosowano 8 ramion wykonanych z niezwykle wytrzymałego materiału. Średnica 120 cm sprawia, że ochroni on dwie osoby. Czasz wykonana z podwójnego materiału typu pongee 190T sprawia, że nawet najsilniejszy deszcz i wiatr nie spowodują przeciekania czy innego uszkodzenia.Nietypowy uchwyt w kształcie liter C wykonany z wysokiej klasy tworzywa sztucznego bardzo dobrze układa się w dłoni, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych i dzięki niemu można swobodnie odwiesić go na wieszaku.Istnieje możliwość naniesienia grafiki/ loga za pomocą sitodruku.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 40476
Znakowanie: S2 (sitodruk)
Materiał: inne
Wymiary: ø117 x 83
Cena netto: kalkulacja indywidualna

Kolory tego produktu

Parasol składany odwrotnie ma 4047610 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047624 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047629 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047604 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047605 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047607 zobacz
Parasol składany odwrotnie ma 4047610 0 Produkt niedostępny
Parasol składany odwrotnie ma 4047624 0 Produkt niedostępny
Parasol składany odwrotnie ma 4047629 0 Produkt niedostępny
Parasol składany odwrotnie ma 4047604 0 Produkt niedostępny
Parasol składany odwrotnie ma 4047605 0 Produkt niedostępny
Parasol składany odwrotnie ma 4047607 0 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Parasole reklamowe - jeden ze sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki

Parasole reklamowe to funkcjonalny gadżet i jednocześnie narzędzie służące do przekazu marketingowego. Parasole reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji czy targów. To także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Wśród firm chcących pozytywnie zbudować wizerunek i zwiększyć rozpoznawalność marki szczególnym zainteresowaniem cieszą się parasolki z logo. Takie parasole reklamowe podczas użytkowania przypominają skąd pochodzi gadżet, a tym samym odświeżają markę w pamięci. Równie chętnie wybierane są również parasole z nadrukiem, często niepowtarzalnym i oryginalnym, dzięki czemu są produktem niezwykle pożądanym.

Biznes Druk - parasolki z logo lub innym nadrukiem

W przygotowanej przez nas ofercie parasoli reklamowych znaleźć można rozwiązania automatyczne i manualne. To produkty niezwykle komfortowe i wygodne w użytkowaniu, skutecznie chroniące przed deszczem, wiatrem i słońcem swoich użytkowników. Na powierzchni proponowanych parasoli reklamowych wykonujemy precyzyjne i estetyczne znakowanie, uzyskując w efekcie parasolki z logo lub parasole z innym nadrukiem, które skutecznie zwracają uwagę na markę.

Proponowane parasole reklamowe wyróżniają się szczególnie jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. Powstały przy wykorzystaniu wysokogatunkowych materiałów, dlatego z powodzeniem służą swoim użytkownikom przez wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą parasoli reklamowych. Wszystkich zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy naszych produktów, takich jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy wszelkich niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.