Powrót

Kabelek do do ładowania ze smyczą

Kabelek do do ładowania ze smyczą

Bardzo praktyczna sylikonowa smycz z kablem do ładowania, która posiada końcówkę mikro USB oraz adapter Thunderbolt 3.Produkt kompatybilny z Androidem oraz iOS.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 90879
Materiał: silikon
Wymiary: 54,5 x 1,5 x 1,1 cm
Cena netto:
18.27zł

Kolory tego produktu

Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087903 zobacz
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087904 zobacz
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087906 zobacz
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087905 zobacz
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087903 14.85 Produkt niedostępny
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087904 14.85 Produkt niedostępny
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087906 14.85 Produkt niedostępny
Kabelek do ładowania ze smyczą ma 9087905 14.85 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Smycze reklamowe - uniwersalny i niezwykle funkcjonalny gadżet

Smycze reklamowe to praktyczne gadżety, których powierzchnia jest doskonałą podstawą do nanoszenia treści. Cenione są nie tylko za swoją estetykę, lecz również funkcjonalność i uniwersalność, a specjalnie oznakowane pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Wśród dostępnych smyczy reklamowych szczególnym zainteresowaniem cieszą się smycze z logo, jednak równie chętnie wybierane są smycze reklamowe z dowolnym nadrukiem.

Smycze z logo i smycze reklamowe z nadrukiem to pożądane gadżety, które stale przypominają swoim użytkownikom skąd są, jednocześnie odświeżając w pamięci markę, a w efekcie skutecznie zwiększając jej rozpoznawalność. Smycze reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji, spotkań biznesowych czy targów w różnorodnych branżach. To to także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Biznes Druk - smycze reklamowe z logo firmy lub innym dowolnym nadrukiem

Przygotowana przez nas oferta to obszerna gama różnorodnych smyczy reklamowych i akcesoriów, takich jak między innymi uchwyty na identyfikatory. Na ich powierzchni wykonujemy estetyczne i dokładne znakowanie otrzymując ostatecznie smycz z logo czy smycz reklamową z nadrukiem, które skutecznie wpływają na wizerunek Państwa marki. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim jakością, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością, dzięki czemu służą z powodzeniem wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas gamą smyczy reklamowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do obejrzenia pozostałych produktów z tejże kategorii, takich jak między innymi breloków czy długopisów, które będą doskonałym dodatkiem do smyczy. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Doradcy z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa firmy.