Powrót

LANY RPET

LANY RPET

Smycz z RPET z metalowym karabińczykiem i złączka bezpieczeństwa. Szerokość 20 mm.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
mi MO6100
Materiał: PET
Wymiary: 2x90cm
Cena netto: kalkulacja indywidualna

Kolory tego produktu

czarny mi MO6100-03 zobacz
granatowy mi MO6100-04 zobacz
czerwony mi MO6100-05 zobacz
biały mi MO6100-06 zobacz
niebieski mi MO6100-37 zobacz
czarny mi MO6100-03 0 Produkt niedostępny
granatowy mi MO6100-04 0 Produkt niedostępny
czerwony mi MO6100-05 0 Produkt niedostępny
biały mi MO6100-06 0 Produkt niedostępny
niebieski mi MO6100-37 0 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Smycze reklamowe - uniwersalny i niezwykle funkcjonalny gadżet

Smycze reklamowe to praktyczne gadżety, których powierzchnia jest doskonałą podstawą do nanoszenia treści. Cenione są nie tylko za swoją estetykę, lecz również funkcjonalność i uniwersalność, a specjalnie oznakowane pozytywnie wpływają na wizerunek firmy. Wśród dostępnych smyczy reklamowych szczególnym zainteresowaniem cieszą się smycze z logo, jednak równie chętnie wybierane są smycze reklamowe z dowolnym nadrukiem.

Smycze z logo i smycze reklamowe z nadrukiem to pożądane gadżety, które stale przypominają swoim użytkownikom skąd są, jednocześnie odświeżając w pamięci markę, a w efekcie skutecznie zwiększając jej rozpoznawalność. Smycze reklamowe świetnie sprawdzają się jako upominek podczas konferencji, spotkań biznesowych czy targów w różnorodnych branżach. To to także doskonały pomysł na niezobowiązujący prezent dla pracowników, partnerów biznesowych i klientów.

Biznes Druk - smycze reklamowe z logo firmy lub innym dowolnym nadrukiem

Przygotowana przez nas oferta to obszerna gama różnorodnych smyczy reklamowych i akcesoriów, takich jak między innymi uchwyty na identyfikatory. Na ich powierzchni wykonujemy estetyczne i dokładne znakowanie otrzymując ostatecznie smycz z logo czy smycz reklamową z nadrukiem, które skutecznie wpływają na wizerunek Państwa marki. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim jakością, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością, dzięki czemu służą z powodzeniem wiele lat.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przygotowaną przez nas gamą smyczy reklamowych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy także do obejrzenia pozostałych produktów z tejże kategorii, takich jak między innymi breloków czy długopisów, które będą doskonałym dodatkiem do smyczy. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Doradcy z przyjemnością udzielą wszelkich niezbędnych informacji i pomogą w wyborze odpowiedniego rozwiązania dla Państwa firmy.