Powrót

NAKRĘTKA DO BIDONU - DOPPER ACCESSORIES - DOPPER SPORT CAP

NAKRĘTKA DO BIDONU - DOPPER ACCESSORIES - DOPPER SPORT CAP

Dbasz o środowisko? Lubisz ładny i praktyczny design? Jeśli tak, to butelkę wielokrotnego użytku marki Dopper dopełni dedykowana nakrętka, która zmieni butelkę w sportowy bidon. Unikatowy wzór autorstwa Rinke van Remrtela, najwyższej jakości materiały użyte do produkcji (bez BPA i ftalanów) to spójne elementy marki. Nie potrzebujesz nowej butelki! Taka odmieniona wersja butelki świetnie sprawdzi się podczas treningów lub jazdy na rowerze. Warto również dodać, że marka Dopper stała się bardzo ważną częścią kultury holenderskiej. Zawdzięcza to, nie tylko wyjątkowemu wzornictwu i jakości wykonania, ale przede wszystkim misji społecznej. Dzięki używaniu butelek wielokrotnego użytku możemy zmniejszyć ilość odpadów plastikowych. Dodatkowo 5% zysków firmy trafia bezpośrednio do fundacji, która wspiera między innymi projekty związane z dostarczaniem wody pitnej w Nepalu i oczyszczaniu oceanów. Dane techniczne: Wyłącznie do zimnych napojów Można myć w zmywarce do 65 ° C / 149 ° F Produkcja holenderska Odpowiedni do kolekcji Dopper Original oraz Steels Wymiary i waga: Średnica 5,5 cm Wysokość 2,3 cm Waga 12 g Materiały: PP – polipropylen TPV – wulkanizat termoplastyczny Bez BPA i ftalanów

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma DO2998
Materiał: polipropylen (PP)
Wymiary: 5,5 x 2,3 cm
Cena netto: kalkulacja indywidualna

Kolory tego produktu

Nakrętka do bidonu - Dopper Accessories - Dopper Sport Cap ma DO2998 zobacz
Nakrętka do bidonu - Dopper Accessories - Dopper Sport Cap ma DO2998 0 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Termosy reklamowe - skuteczne narzędzie promocji firmy

Termosy reklamowe i inne pojemniki na napoje to przedmioty, na których powierzchni bez problemu wykonać można znakowanie. To niezwykle funkcjonalne gadżety, dzięki którym zabrać można ze sobą wszędzie swój ulubiony napój. Termosy utrzymują ciepło przez dłuższy czas, towarzyszą swoim użytkownikom podczas wielu sytuacji, dlatego też są jednocześnie skutecznym narzędziem służącym do przekazu marketingowego. Termos z nadrukiem, z logo firmy lub innym znakowaniem to idealna reklama dla marki. Termosy reklamowe to zatem dobry pomysł na upominek podczas konferencji, spotkań czy targów. Podobnie z piersiówkami z grawerem, które świetnie sprawdzają się jako niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność wobec firmy dla pracowników, partnerów biznesowych czy klientów, a przy tym również budują pozytywny wizerunek firmy i zwiększają jej rozpoznawalność.

Biznes Druk - termosy z nadrukiem, piersiówki z grawerem

W przygotowanej przez nas ofercie pojemników na napoje znaleźć można przede wszystkim termosy reklamowe, piersiówki czy bidony. Na ich powierzchni wykonujemy estetyczne i precyzyjne znakowanie, w efekcie otrzymując termos z nadrukiem czy elegancką piersiówkę z grawerem, które skutecznie przykuwają uwagę i pozytywnie wpływają na Państwa markę. Posiadamy wiele różnorodnych modeli termosów reklamowych i piersiówek, co zwiększa elastyczność wyboru. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. A my zapewniamy profesjonalną obsługę oraz terminowość w realizowaniu zleceń.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą termosów reklamowych. Zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy produktów, takich jak między innymi kubki, długopisy, breloki czy parasole. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.