Powrót

RODEO COLOUR

RODEO COLOUR

Podwójny kubek ze stali nierdzewnej z czarną pokrywką z PP. Pojemność: 400 ml.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
mi MO9618
Materiał: Metal
Wymiary: ø8x17.5cm
Cena netto: kalkulacja indywidualna

Kolory tego produktu

czarny mi MO9618-03 zobacz
czerwony mi MO9618-05 zobacz
biały mi MO9618-06 zobacz
pomarańczowy mi MO9618-10 zobacz
turkusowy mi MO9618-12 zobacz
srebrny mat mi MO9618-16 zobacz
niebieski mi MO9618-37 zobacz
czarny mi MO9618-03 0 Produkt niedostępny
czerwony mi MO9618-05 0 Produkt niedostępny
biały mi MO9618-06 0 Produkt niedostępny
pomarańczowy mi MO9618-10 0 Produkt niedostępny
turkusowy mi MO9618-12 0 Produkt niedostępny
srebrny mat mi MO9618-16 0 Produkt niedostępny
niebieski mi MO9618-37 0 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Termosy reklamowe - skuteczne narzędzie promocji firmy

Termosy reklamowe i inne pojemniki na napoje to przedmioty, na których powierzchni bez problemu wykonać można znakowanie. To niezwykle funkcjonalne gadżety, dzięki którym zabrać można ze sobą wszędzie swój ulubiony napój. Termosy utrzymują ciepło przez dłuższy czas, towarzyszą swoim użytkownikom podczas wielu sytuacji, dlatego też są jednocześnie skutecznym narzędziem służącym do przekazu marketingowego. Termos z nadrukiem, z logo firmy lub innym znakowaniem to idealna reklama dla marki. Termosy reklamowe to zatem dobry pomysł na upominek podczas konferencji, spotkań czy targów. Podobnie z piersiówkami z grawerem, które świetnie sprawdzają się jako niezobowiązujący prezent w ramach podziękowań za lojalność wobec firmy dla pracowników, partnerów biznesowych czy klientów, a przy tym również budują pozytywny wizerunek firmy i zwiększają jej rozpoznawalność.

Biznes Druk - termosy z nadrukiem, piersiówki z grawerem

W przygotowanej przez nas ofercie pojemników na napoje znaleźć można przede wszystkim termosy reklamowe, piersiówki czy bidony. Na ich powierzchni wykonujemy estetyczne i precyzyjne znakowanie, w efekcie otrzymując termos z nadrukiem czy elegancką piersiówkę z grawerem, które skutecznie przykuwają uwagę i pozytywnie wpływają na Państwa markę. Posiadamy wiele różnorodnych modeli termosów reklamowych i piersiówek, co zwiększa elastyczność wyboru. Nasze produkty wyróżniają się przede wszystkim jakością wykonania, wysokimi walorami estetycznymi, solidnością i trwałością. A my zapewniamy profesjonalną obsługę oraz terminowość w realizowaniu zleceń.

Zapraszamy do współpracy!

Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z przedstawianą przez nas ofertą termosów reklamowych. Zainteresowanych gadżetami reklamowymi zapraszamy także do obejrzenia pozostałej gamy produktów, takich jak między innymi kubki, długopisy, breloki czy parasole. W przypadku jakichkolwiek pytań, niejasności czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.