Powrót

Ekologiczna zapalniczka SANFORD

Ekologiczna zapalniczka SANFORD

Praktyczna i ekologiczna zapalniczka Schwarzwolf z akumulatorem działa na zasadzie wyładowania elektrycznego zamiast płomienia. Ładowanie można wykonać za pomocą portu micro USB zapalniczki, podłączając ją do komputera lub innego kompatybilnego źródła zasilania o napięciu wyjściowym DV 5 V ± 0,5 V i prądzie wyjściowym poniżej 3000 mA. Zapalniczka zawiera baterię litową o pojemności 220 mAh. Czas ładowania zapalniczki wynosi 1–2 godziny, a pełna zapalniczka wystarczy na około tygodzień lub 100-200 iskier. W zestawie kabel micro USB. Zapakowana w pudełko upominkowe Schwarzwolf.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma H6800200AJ3
Wymiary: 4,7 x 6,7 x 1,6 cm 
Cena netto:
77.53zł

Kolory tego produktu

Ekologiczna zapalniczka SANFORD Schwarzwolf ma H6800200AJ303 zobacz
Ekologiczna zapalniczka SANFORD Schwarzwolf ma H6800200AJ303 63.03 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Zapalniczki reklamowe - uniwersalny i funkcjonalny sposób na promocję firmy

Zapalniczki reklamowe to popularny gadżet, na którego powierzchni nanieść można różnorodne treści. Najchętniej wybierane są zapalniczki z logo firmy, jednak zainteresowaniem cieszą się również zapalniczki z innym nadrukiem, na przykład podziękowaniami za współpracę, zachęceniem do skorzystania z usług, sloganem czy danymi kontaktowymi. Zapalniczki reklamowe to skuteczny sposób na zareklamowanie firmy - przyczyniają się do promowania działalności, pozytywnie wpływają na wizerunek i zwiększają rozpoznawalność marki.

Zapalniczki reklamowe są opłacalną inwestycją, z której korzysta wiele firm. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej uniwersalności i praktyczności. To świetny pomysł na prezent dla pracownika, partnera biznesowego i klienta. Zapalniczki reklamowe skierowane mogą być nie tylko dla palaczy. Znajdują one również zastosowanie w innych sytuacjach, na przykład podczas wykonywania takich domowych czynności jak odpalanie świec.

Biznes Druk - zapalniczki z logo Twojej firmy lub innym dowolnym nadrukiem

W ofercie naszej firmy znaleźć można szereg różnorodnych zapalniczek reklamowych, na powierzchni których wykonujemy estetyczne i precyzyjnie wykonane znakowanie, w efekcie utrzymując zapalniczki z logo firmy lub zapalniczki z innym nadrukiem. Oferowane produkty wyróżniają się szczególnie wysoką jakością i walorami wizualnymi solidnością, trwałością oraz skutecznością w zwracaniu uwagi na Państwa markę.

Zainteresowanych zapalniczkami reklamowymi serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą produktów. W naszej ofercie artykułów reklamowych posiadamy również inne gadżety, takie jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy!