Powrót

Zapalniczka

Zapalniczka

Elektryczka zapalniczka z regulowanym płomieniem.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 91392
Materiał: inne
Wymiary: 2,5 x 1,2 x 7,9 cm
Cena netto:
3.35zł

Kolory tego produktu

Zapalniczka ma 9139206 zobacz
Zapalniczka ma 9139203 zobacz
Zapalniczka ma 9139206 2.72 Produkt niedostępny
Zapalniczka ma 9139203 2.72 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Zapalniczki reklamowe - uniwersalny i funkcjonalny sposób na promocję firmy

Zapalniczki reklamowe to popularny gadżet, na którego powierzchni nanieść można różnorodne treści. Najchętniej wybierane są zapalniczki z logo firmy, jednak zainteresowaniem cieszą się również zapalniczki z innym nadrukiem, na przykład podziękowaniami za współpracę, zachęceniem do skorzystania z usług, sloganem czy danymi kontaktowymi. Zapalniczki reklamowe to skuteczny sposób na zareklamowanie firmy - przyczyniają się do promowania działalności, pozytywnie wpływają na wizerunek i zwiększają rozpoznawalność marki.

Zapalniczki reklamowe są opłacalną inwestycją, z której korzysta wiele firm. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej uniwersalności i praktyczności. To świetny pomysł na prezent dla pracownika, partnera biznesowego i klienta. Zapalniczki reklamowe skierowane mogą być nie tylko dla palaczy. Znajdują one również zastosowanie w innych sytuacjach, na przykład podczas wykonywania takich domowych czynności jak odpalanie świec.

Biznes Druk - zapalniczki z logo Twojej firmy lub innym dowolnym nadrukiem

W ofercie naszej firmy znaleźć można szereg różnorodnych zapalniczek reklamowych, na powierzchni których wykonujemy estetyczne i precyzyjnie wykonane znakowanie, w efekcie utrzymując zapalniczki z logo firmy lub zapalniczki z innym nadrukiem. Oferowane produkty wyróżniają się szczególnie wysoką jakością i walorami wizualnymi solidnością, trwałością oraz skutecznością w zwracaniu uwagi na Państwa markę.

Zainteresowanych zapalniczkami reklamowymi serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą produktów. W naszej ofercie artykułów reklamowych posiadamy również inne gadżety, takie jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy!