Powrót

Zapalniczka ładowana na USB

Zapalniczka ładowana na USB

Matowa zapalniczka wykonana z plastiku, ładowana na USB. Logo naniesiemy bezpośrednio na produkt.

Specyfikacja produktu

Kod produktu
ma 90976
Materiał: plastik
Wymiary: 3,9 x 1,6 x 7 cm
Cena netto:
51.65zł

Kolory tego produktu

Zapalniczka na USB ma 9097603 zobacz
Zapalniczka na USB ma 9097604 zobacz
Zapalniczka na USB ma 9097605 zobacz
Zapalniczka na USB ma 9097697 zobacz
Zapalniczka na USB ma 9097603 41.99 Produkt niedostępny
Zapalniczka na USB ma 9097604 41.99 Produkt niedostępny
Zapalniczka na USB ma 9097605 41.99 Produkt niedostępny
Zapalniczka na USB ma 9097697 41.99 Produkt niedostępny
Prześlij zapytanie/zamówienie
* - pola wymagane

Zapalniczki reklamowe - uniwersalny i funkcjonalny sposób na promocję firmy

Zapalniczki reklamowe to popularny gadżet, na którego powierzchni nanieść można różnorodne treści. Najchętniej wybierane są zapalniczki z logo firmy, jednak zainteresowaniem cieszą się również zapalniczki z innym nadrukiem, na przykład podziękowaniami za współpracę, zachęceniem do skorzystania z usług, sloganem czy danymi kontaktowymi. Zapalniczki reklamowe to skuteczny sposób na zareklamowanie firmy - przyczyniają się do promowania działalności, pozytywnie wpływają na wizerunek i zwiększają rozpoznawalność marki.

Zapalniczki reklamowe są opłacalną inwestycją, z której korzysta wiele firm. Swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim swojej uniwersalności i praktyczności. To świetny pomysł na prezent dla pracownika, partnera biznesowego i klienta. Zapalniczki reklamowe skierowane mogą być nie tylko dla palaczy. Znajdują one również zastosowanie w innych sytuacjach, na przykład podczas wykonywania takich domowych czynności jak odpalanie świec.

Biznes Druk - zapalniczki z logo Twojej firmy lub innym dowolnym nadrukiem

W ofercie naszej firmy znaleźć można szereg różnorodnych zapalniczek reklamowych, na powierzchni których wykonujemy estetyczne i precyzyjnie wykonane znakowanie, w efekcie utrzymując zapalniczki z logo firmy lub zapalniczki z innym nadrukiem. Oferowane produkty wyróżniają się szczególnie wysoką jakością i walorami wizualnymi solidnością, trwałością oraz skutecznością w zwracaniu uwagi na Państwa markę.

Zainteresowanych zapalniczkami reklamowymi serdecznie zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z przedstawianą przez nas gamą produktów. W naszej ofercie artykułów reklamowych posiadamy również inne gadżety, takie jak między innymi kubki, breloki czy długopisy. W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o skontaktowanie się z naszym zespołem. Z przyjemnością udzielimy niezbędnych informacji, doradzimy i pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie.

Zapraszamy do współpracy!